Webová aplikace Mediary šetří čas lékařům a recepcím zdravotnických zařízení každý den

o 6,4 hodin administrativy týdně méně

Ordinace praktického lékaře ušetří v průměru 6,4 hodin týdně, a to již po 7 měsících používání Mediary.

o 3,1 minuty na každém vystaveném receptu méně

Když vám pacienti místo telefonování pošlou požadavek na recept přes Mediary aplikaci, ušetříte okolo 3 minut času, který byste Vy nebo sestra věnovali vyřízení po telefonu.

o 90 % telefonátů denně od pacientů méně 

Pacienti mohou většinu svých potřeb a požadavků odkomunikovat přes Mediary. Vy je můžete zpracovat automaticky nebo ve volných chvílích, typicky eRecepty, termíny návštěv aj. 

Webová aplikace Mediary vyřídí většinu agendy a administrativy za vás. Konec telefonátů a nadbytečných návštěv pacientů v ordinaci. 

Eviduje pacienty a automaticky je objednává na preventivní prohlídky a očkování

Díky Mediary získáte systém pro objednávání pacientů na preventivní prohlídky, očkování a jiné pravidelné prohlídky. Vaši pacienti budou dostávat oznámení o tom, že je zapotřebí se objednat k lékaři a budou Vám posílat návrhy termínů k Vašemu schválení. Vše velmi jednoduše a na pár kliků. 

Pomáhá hlídat obsazenost vašeho kalendáře 

Požadavky pacientů na termín vidíte přehledně v kalendáři - každý pacient uvede důvod, proč se k Vám objednává. Mediary mu nabídne čas a po Vašem schválení si pacienta objednáte dle svých kapacit. Pacienti si také bez telefonování mohou změnit termín návštěvy, váš kalendář vše uloží a přehledně vám tak generuje volné časy pro jiné pacienty.

Obratem vyřídí eRecepty a ePoukazy

Pokud pacient potřebuje eRecept/ePoukaz, tak Vám požadavek s množstvím a názvem přes Mediary pošle do pořadníku. Ten lze vyřídit ve volné chvíli.

Mediary toho umí mnohem více, rádi vám vše předvedeme. Kontaktujte nás.