Jak jste s Mediary spokojeni

MUDr. Jan z Olomouce

Dobrý den, před rokem v tuto dobu jsme měli v průměru 60 telefonátů za každý den, dnes v květnu roku 2022 jsme se s číslem dostali na půlku, za čož vděčíme Mediary.

MUDr. Tereza z Jeseníků

Díky Mediary mám já i sestra větší prostor na pacienta a o dost efektivněji vytíženou ordinaci. Přibyly také preventivní prohlídky a další.

MUDr. Hana ze Zábřeha

Objednávání, požadavky na e-recepty a  automatické objednávání na prevence funguje skvěle. Mediary nám výrazně pomáhá.

MUDr. Petra z Boskovic

Mediary máme necelé čtyři měsíce a denně nám chodí několik požadavků, řešíme hlavně recepty a objednávání, funguje to skvěle a méně lidí nám telefonuje.

MUDr. Soňa z Prostějova

Pacientům se aplikace velmi líbí, jeden z nich nám ji dokoce sám doporučil, používáme ji půl roku a výraznější ubytek telefonátů pozorujeme druhý měsíc.

MUDr. Oldřich z Olomouce

Mediary používáme od ledna 2022, Pár měsíců trvalo, než se aplikace dostala do povědomí u pacientů, ale nyní? Významně nám odlehčila telefonní linku a práce s ní je velmi snadná. Musím doporučit.

199.900+

požadavků úspěšně vyřízených přes Mediary

130+spokojených ordinací praktických lékařů

40.000 + stažení mobilní aplikace u pacienta

Šetřete svůj čas i Vy.

Mediary šetří čas lékařům v ordinacích, sestrám na recepci zdravotnických zařízení, i pacientům. Pacienti si mohou Mediary APP - aplikaci do mobilu - stáhnout bezplatně a ihned ji používat. Lékařům rádi webovou aplikaci předvedeme, kontaktujte nás.